A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Tuż za płotem hotelowca
Bardzo dobrze, jeszcze ten na jasminowej wyburzyć...
Przecież już się buduje osiedle na końcu Jana Pawła II, w szczerym polu, to tylko przeprowadzka zostaje.
Ten budynek straszy wyglądem już od dawna
@Renata 09 - A dlaczego patusy mają dostać nowe mieszkania? Za rok, dwa będą wyglądały jak to. Jaki desperat kupi ta ruderę z robalami szczurami. I jeszcze płacić za rozbiórkę.
Kto mieszkał tam na przełomie lat 80 i 90 XX wieku daje kciuka ! Najlepsze czasy za dzieciaka !
„Matysiaki” muszą zostać!!,
Zgadzam się kto normalny chce mieszkać koło patologi? Przykłady potwierdzają nawet 30 lat mieszkania wśród normalnych rodzin niczego nie zmienia. Natomiast to udręka dla normalnych rodzin.
Nareszcie powinno się jeszcze zlikwidować braki na Wiślickiej i Skrzydlatej
Rusz dyferencjał, przejedź się to zobaczysz.