41
24.10.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@dwecw - Nie o biznes chodziło, tylko - o miejsce rekreacji dla elblążan.
(2025.10.24)
Spoko Zysk nikomu nie potrzebny, ale myślę że będzie w następnych latach zdecydowanie większy. Najważniejsze że jest atrakcja dla Elblążan i nie tylko. Miejska inwestycja jest dla ludzi, nie dla zysku -to miasto ma dawać radość z mieszkania w nim, a ta inwestycja cieszy.
(2025.10.24)

info

14  
  7
Krytykujcie dalej. Górę Chrobrego w zimie już Wam zlikwidowali. Teraz niech zlikwidują basen w lecie to pozostaną Wam warcaby w świetlicy osiedlowe.... chociaż i to nie bo świetlica generuje koszty
(2025.10.24)

info

9  
  6
tragiczne lato powiadasz a Trzaskowski mówi że ziemia płonie... Ten obiekt nigdy na siebie nie zarobi a już to że się cokolwiek zwróci to zapomnij. Jak lotnisko Warszawa-Radom.
(2025.10.24)
Nawet jakby wyszedł na zero a pozwolił miło spedzić czas latem dzieciom, młodzieży, rodzicom to i tak myślę że pomysł z basenem to strzał w dziesiątkę. Ale partia zawistnych będzie trolować bo jak to możliwe że się udało a ich opuszczony przekop, wuj wie po co, na co, komu to potrzebne, i do jakiej firmy ma coś pływać okazał się klapa całkowitą. Jedynie atrakcja turystyczna.
Jest ok (2025.10.24)

info

11  
  8
bedzei gruby minus, dlateogo osoby nie placace pdoatkow w Elblagu powinny miec cene x2
(2025.10.24)

info

4  
  1
Oj psiorki psiorki podziwiam wasz tok rozumowania i łatwość manipulacji. Osiem lat wasze pupile zadzili krajem i co? Bo mnie kartki brakuje, przez ten czas wyretaurowali wam pomnik przy ratuszu bo to najważniejsza potrzeba była dla naszego miasta. A teraz oświecę troszkę, teraz -budowa drogi łącząca Kościuszki z Bema, zgoda na budowę komendy, podpisana umowa na nowe tramwaje, letnie chuczne imprezy na bulwarze (bo za poprzedników nie było nawet na powitanie nowego roku) basen udkryty w stylu aoaparku. A TERAZ NAJLEPSZE - przygotujcie się psychicznie bo pupile ogłosili że jak dorwą się do władzy to każdy kto lubi pieniądze może je dostać poprzez bzykanie. Po 100 tys od trzeciej sztuki!!! Oczywiście podatnik sponsoruje bo nie oni. Także brawo Wy, za wasz tok myślenia
Od siebie (2025.10.24)

info

6  
  7
Od siebie. Ty się dopiero obudziłeś po hibernacji? Nie wiesz kto rządzi w Elblągu od lat? Ale strzeliłeś w stopę swoim partiom
(2025.10.24)

info

1  
  3
Pieniążki dla rządzących miastem na inwestycje są pozyskiwane od tych co rządzą krajem. Ci to zawsze rozumują po swojemu. Hihihi,
Nie wytłumaczysz takiemu (2025.10.24)

info

1  
  2
chcieliscie parku wodnego teraz nie płaczcie
marz (2025.10.25)