Wybrany wątek opinii
Szczerze nie spodziewałem się że będzie jakikolwiek zysk, patrząc jakie mieliśmy tragiczne lato, a raczej jego brak. Jakbyśmy w tym roku mieli powtórkę lata z lat ubiegłych to obiekt by zarobił dużo dużo więcej.
Do moderacji
Odpowiedz
52
6
tragiczne lato powiadasz a Trzaskowski mówi że ziemia płonie... Ten obiekt nigdy na siebie nie zarobi a już to że się cokolwiek zwróci to zapomnij. Jak lotnisko Warszawa-Radom.
Do moderacji
Odpowiedz
7
6
Ten obiekt ma służyć mieszkańcom, a nie zarabiać.
Do moderacji
Odpowiedz
1
2