UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Spoko Zysk nikomu nie potrzebny, ale myślę że będzie w następnych latach zdecydowanie większy. Najważniejsze że jest atrakcja dla Elblążan i nie tylko. Miejska inwestycja jest dla ludzi, nie dla zysku -to miasto ma dawać radość z mieszkania w nim, a ta inwestycja cieszy.


Anuluj