UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pieniążki dla rządzących miastem na inwestycje są pozyskiwane od tych co rządzą krajem. Ci to zawsze rozumują po swojemu. Hihihi,
Nie wytłumaczysz takiemu
Pieniążki dla rządzących miastem na inwestycje są pozyskiwane od tych co rządzą krajem. Ci to zawsze rozumują po swojemu. Hihihi,
Nie wytłumaczysz takiemu