UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pieniążki dla rządzących miastem na inwestycje są pozyskiwane od tych co rządzą krajem. Ci to zawsze rozumują po swojemu. Hihihi,

Nie wytłumaczysz takiemu

Anuluj