UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Od siebie. Ty się dopiero obudziłeś po hibernacji? Nie wiesz kto rządzi w Elblągu od lat? Ale strzeliłeś w stopę swoim partiom
Od siebie. Ty się dopiero obudziłeś po hibernacji? Nie wiesz kto rządzi w Elblągu od lat? Ale strzeliłeś w stopę swoim partiom