UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Spoko Zysk nikomu nie potrzebny, ale myślę że będzie w następnych latach zdecydowanie większy. Najważniejsze że jest atrakcja dla Elblążan i nie tylko. Miejska inwestycja jest dla ludzi, nie dla zysku -to miasto ma dawać radość z mieszkania w nim, a ta inwestycja cieszy.