UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Krytykujcie dalej. Górę Chrobrego w zimie już Wam zlikwidowali. Teraz niech zlikwidują basen w lecie to pozostaną Wam warcaby w świetlicy osiedlowe.... chociaż i to nie bo świetlica generuje koszty
Krytykujcie dalej. Górę Chrobrego w zimie już Wam zlikwidowali. Teraz niech zlikwidują basen w lecie to pozostaną Wam warcaby w świetlicy osiedlowe.... chociaż i to nie bo świetlica generuje koszty