UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Krytykujcie dalej. Górę Chrobrego w zimie już Wam zlikwidowali. Teraz niech zlikwidują basen w lecie to pozostaną Wam warcaby w świetlicy osiedlowe.... chociaż i to nie bo świetlica generuje koszty


Anuluj