41
24.10.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
40 tys zysku w stosunku do przychodu 1340 tys daje marżę na poziomie niespełna 3%. Słabo, a biorąc pod uwagę, że koszty jeszcze spłyną za wcześnie na ogłaszanie, że biznes jest na plusie
(2025.10.24)
niestety idzie oziebienie klimatyczne i dni ciepłych latem. bedzie coraz mniej
ekspert od klimatu prawdziwego (2025.10.24)

info

2  
  9
OK, więc będzie musiał być subwencjonowany z budżetu miasta. Może jednak krytycznie popatrzeć na to jak jest zarządzany i na strukturę kosztów
(2025.10.24)
A co będzie jak okaże się, że w cyklu 12-miesięcznym sumaryczne koszty przekraczają sumaryczne przychody i zamiast 40 tys. zysku jest np.90 tys. straty na działalności biznesowej. I wtedy trzeba będzie dopłacać co roku do tego biznesu z budżetu miasta. Uważam, że taka inwestycja co najmniej powinna się samobilansować i w żadnym przypadku nie być obciążeniem dla budżetu miasta. Dobrze ktoś napisał, że w prywatnych rękach to do tego zysku doszłoby jedno zero z tyłu. I to powinien być target, czyli cel biznesowy.
(2025.10.24)
"Jak już iformowalismy... ". Skąd RG wziął wiedzę że basen odwiedziło 67 tyś osób? Czy tam jest system rozpoznawania twarzy? Jeśli sprzedano 67 tyś biletów to wcale nie oznacza że każdy był tylko raz. Prawda? Po co takie kłamstwa p. redaktor/ko
Portel jak republika (2025.10.24)

info

9  
  10
Jaki plus skoro budowa kosztowała kilkadziesiąt mln złotych, czyli nigdy się nie zwróci :)
(2025.10.24)

info

10  
  3
Elbląg dziękuję pisowcom za troskę o nasze miasto. Basen za 90 mln "zarobił" 40 TYŚ w 2 miesiące. Teraz będzie generował koszty przez 10 miesięcy. Mimo wszystko dziękujemy bo BASEN W ELBLĄGU przyniósł więcej dochodów niż elektrownia w Ostrołęce, Fabryka Izery, Lotnisko w Radomiu i Przekop Mierzei RAZEM WZIĘTE
Kukułcze jaja od pis (2025.10.24)
Przychody nie dochody. Przychody minus koszty i na 3% plusie brutto jesteście w prime sezonu no to daleko nie zajedziecie. Śledzimy ten sam bilans poprosimy o dane za wrzesień. Od razu pójdziecie w minus. Baseny stoją. Wystarczy wyodrębnić bilety nowej inwestycji a nie bajdurzyć.
(2025.10.24)

info

4  
  3
Dalej wiara uśmiechamy się tylko d... was z dnia na dzień boli bardziej bo cały czas was r....
(2025.10.24)

info

3  
  3
lepiej napiszcie ile wyniosly straty powodziowe zniszczyliście i basen i zbiornik retencyjny i czym tu się chwalić?
(2025.10.24)

info

8  
  7