UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nawet jakby wyszedł na zero a pozwolił miło spedzić czas latem dzieciom, młodzieży, rodzicom to i tak myślę że pomysł z basenem to strzał w dziesiątkę. Ale partia zawistnych będzie trolować bo jak to możliwe że się udało a ich opuszczony przekop, wuj wie po co, na co, komu to potrzebne, i do jakiej firmy ma coś pływać okazał się klapa całkowitą. Jedynie atrakcja turystyczna.

Jest ok