UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Oj psiorki psiorki podziwiam wasz tok rozumowania i łatwość manipulacji. Osiem lat wasze pupile zadzili krajem i co? Bo mnie kartki brakuje, przez ten czas wyretaurowali wam pomnik przy ratuszu bo to najważniejsza potrzeba była dla naszego miasta. A teraz oświecę troszkę, teraz -budowa drogi łącząca Kościuszki z Bema, zgoda na budowę komendy, podpisana umowa na nowe tramwaje, letnie chuczne imprezy na bulwarze (bo za poprzedników nie było nawet na powitanie nowego roku) basen udkryty w stylu aoaparku. A TERAZ NAJLEPSZE - przygotujcie się psychicznie bo pupile ogłosili że jak dorwą się do władzy to każdy kto lubi pieniądze może je dostać poprzez bzykanie. Po 100 tys od trzeciej sztuki!!! Oczywiście podatnik sponsoruje bo nie oni. Także brawo Wy, za wasz tok myślenia

Od siebie