UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nawet jakby wyszedł na zero a pozwolił miło spedzić czas latem dzieciom, młodzieży, rodzicom to i tak myślę że pomysł z basenem to strzał w dziesiątkę. Ale partia zawistnych będzie trolować bo jak to możliwe że się udało a ich opuszczony przekop, wuj wie po co, na co, komu to potrzebne, i do jakiej firmy ma coś pływać okazał się klapa całkowitą. Jedynie atrakcja turystyczna.
Jest ok