105
22.10.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Wstydu nie macie i faktycznie nie zdziwcie się jak zwiną ten kłopotliwy majdan. Zarabiacie tak jak nikt w egu, podwyżki co roku, ogromne pieniądze na inwestycje dostaliście, co wiąże się z zatrudnieniem i wciąż niezadowoleni. Taka wdzięczność i podziękowania panie przewodniczący, jeszcze raz wstyd.
Otwarte oczy (2025.10.23)
@Otwarte oczy - Rockfin płaci lepiej
(2025.10.23)
Komu? Bzdury totalne. Może zarobisz więcej ale za 100 nadgodzin w tygodniu. Tam związków nie ma, to można.
(2025.10.23)
Fabryka strajkuje o wyższe pensje dla pasibrzuchów z A1.Organizatorzy strajków powinni pamiętać, że różnice w pensjach między administracją i pracownikami fabryki będą rosły.10% podwyżki do 15 tys na A1 daje 16,5 tys. A 10% podwyżki w fabryce do 6 tys. daje 6,6 tys. Różnica się zwiększa. Wynosiła przed podwyżką 9 tys. ta po podwyżce 9,9 tys. Konstruktorzy z A1 zacierają ręce. Dziękują personelowi z fabryki, że im wywalczyli wyższe pensje. Konstruktorzy nie strajkują, ale skorzystają skwapliwie z podwyżki
(2025.10.23)
Trzeba było sie uczyć, a nie w szkołe kamieniami rzucac
(2025.10.23)
naiwniacy wybrali koalicje to teraz strajki zamykanie zakładów bezrobocie i niszczenie gospodarstw rolnych
(2025.10.23)

info

4  
  3
@Polexit - Widzimy kolejne akty oskarżenia względem PiS. Ułaskawienia nic nie dadzą. Łatka złodzieja pozostanie. Chociaż PiS i przyzwoitość to nigdy nie szło w parze. Widzimy a i słyszymy wycie znakomicie.
(2025.10.23)
Co jest złego w pracy na produkcji? Ludzie chcą godnych płac za pracę, którą wykonują. Dokładać dodatkowe obowiązki jest łatwo, ale żeby faktycznie dodatkowe wynagrodzenie za tym szło to nie ma opcji i jest oburzenie, że ludzie po prostu są wkurzeni na natłok pracy.
(2025.10.23)
Frajerskie Mordy mało Wam jeszcze siana, w h... ja walicie śpicie po kontach i jeszcze chcecie wiecej
(2025.10.23)

info

7  
  4
Pytanie podstawowe i zasadnicze, gdzie byli związkowcy z SOLIDARNOSCI i MZZ - jak zamykano ODLEWNIE, jak ponad 360 osób w ELBLAGU straciło prace? Zero interwencji, zero banerów, zero strajku. A teraz, gdy firma ma zgodę na zatrudnienie 100 osób - oraz nie pamietne od lat inwestycje przez GE - gdzie tu jest logika? Pytam?
zaintersowany (2025.10.23)

info

7  
  1