UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Polexit - Widzimy kolejne akty oskarżenia względem PiS. Ułaskawienia nic nie dadzą. Łatka złodzieja pozostanie. Chociaż PiS i przyzwoitość to nigdy nie szło w parze. Widzimy a i słyszymy wycie znakomicie.


Anuluj