UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Polexit - Widzimy kolejne akty oskarżenia względem PiS. Ułaskawienia nic nie dadzą. Łatka złodzieja pozostanie. Chociaż PiS i przyzwoitość to nigdy nie szło w parze. Widzimy a i słyszymy wycie znakomicie.
@Polexit - Widzimy kolejne akty oskarżenia względem PiS. Ułaskawienia nic nie dadzą. Łatka złodzieja pozostanie. Chociaż PiS i przyzwoitość to nigdy nie szło w parze. Widzimy a i słyszymy wycie znakomicie.