UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Fabryka strajkuje o wyższe pensje dla pasibrzuchów z A1.Organizatorzy strajków powinni pamiętać, że różnice w pensjach między administracją i pracownikami fabryki będą rosły.10% podwyżki do 15 tys na A1 daje 16,5 tys. A 10% podwyżki w fabryce do 6 tys. daje 6,6 tys. Różnica się zwiększa. Wynosiła przed podwyżką 9 tys. ta po podwyżce 9,9 tys. Konstruktorzy z A1 zacierają ręce. Dziękują personelowi z fabryki, że im wywalczyli wyższe pensje. Konstruktorzy nie strajkują, ale skorzystają skwapliwie z podwyżki