Wybrany wątek opinii

Fabryka strajkuje o wyższe pensje dla pasibrzuchów z A1.Organizatorzy strajków powinni pamiętać, że różnice w pensjach między administracją i pracownikami fabryki będą rosły.10% podwyżki do 15 tys na A1 daje 16,5 tys. A 10% podwyżki w fabryce do 6 tys. daje 6,6 tys. Różnica się zwiększa. Wynosiła przed podwyżką 9 tys. ta po podwyżce 9,9 tys. Konstruktorzy z A1 zacierają ręce. Dziękują personelowi z fabryki, że im wywalczyli wyższe pensje. Konstruktorzy nie strajkują, ale skorzystają skwapliwie z podwyżki
(2025.10.23)
Trzeba było sie uczyć, a nie w szkołe kamieniami rzucac
(2025.10.23)
Co jest złego w pracy na produkcji? Ludzie chcą godnych płac za pracę, którą wykonują. Dokładać dodatkowe obowiązki jest łatwo, ale żeby faktycznie dodatkowe wynagrodzenie za tym szło to nie ma opcji i jest oburzenie, że ludzie po prostu są wkurzeni na natłok pracy.
(2025.10.23)
Kompletnie nie masz pojęcia o tej firmie ani o czym piszesz.
KapitanSzyderca (2025.10.24)
Na A1,w wiekszosc, to sa juz inne firmy, cos ci sie pomylilo kolego.
(2025.10.24)
Pomijając już, że całe biurko konstrukcyjne również zostało wyoutsorcowane i ten strajk i te podwyżki kompletnie ich nie dotyczą.
KapitanSzyderca (2025.10.24)
Powrót do komentarzy