Wybrany wątek opinii

Wstydu nie macie i faktycznie nie zdziwcie się jak zwiną ten kłopotliwy majdan. Zarabiacie tak jak nikt w egu, podwyżki co roku, ogromne pieniądze na inwestycje dostaliście, co wiąże się z zatrudnieniem i wciąż niezadowoleni. Taka wdzięczność i podziękowania panie przewodniczący, jeszcze raz wstyd.
Otwarte oczy (2025.10.23)
@Otwarte oczy - Rockfin płaci lepiej
(2025.10.23)
Komu? Bzdury totalne. Może zarobisz więcej ale za 100 nadgodzin w tygodniu. Tam związków nie ma, to można.
(2025.10.23)
Powrót do komentarzy