UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Co jest złego w pracy na produkcji? Ludzie chcą godnych płac za pracę, którą wykonują. Dokładać dodatkowe obowiązki jest łatwo, ale żeby faktycznie dodatkowe wynagrodzenie za tym szło to nie ma opcji i jest oburzenie, że ludzie po prostu są wkurzeni na natłok pracy.