UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Co jest złego w pracy na produkcji? Ludzie chcą godnych płac za pracę, którą wykonują. Dokładać dodatkowe obowiązki jest łatwo, ale żeby faktycznie dodatkowe wynagrodzenie za tym szło to nie ma opcji i jest oburzenie, że ludzie po prostu są wkurzeni na natłok pracy.


Anuluj