UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Pytanie podstawowe i zasadnicze, gdzie byli związkowcy z SOLIDARNOSCI i MZZ - jak zamykano ODLEWNIE, jak ponad 360 osób w ELBLAGU straciło prace? Zero interwencji, zero banerów, zero strajku. A teraz, gdy firma ma zgodę na zatrudnienie 100 osób - oraz nie pamietne od lat inwestycje przez GE - gdzie tu jest logika? Pytam?

zaintersowany