A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
a dlaczego w artykule nie ma informacji, ze nastąpiło porozumienie z trzecim ze ZZ działających w firmie GE? Taki artykuł wydaje sie sterowany, nie do końca informujący o pełnych faktach i pełnych informacjach - Strajkuje 200 osób z 700 zatrudnionych czyli zdecydowana mniejszość. I oc co walczy SOLIDARNOSC I MZZ reprezentujących głownie pracowników na bezpośredniej produkcji o to, aby pracownik z biznesu który np zarabia 20 000 zl dostanie 9,8 % co daje 1960 zl a pracownik na produkcji dostanie 650 złotych - walczą o kolejne kominy placowe dla lepiej zarabiających, gratulacje i życzę dalszego poparcia dla tych żądań. Stanowi pracownicy z produkcji - nie dajcie się manipulować i nie napychajcie kieszeni tym najlepiej zarabiającym - gdzie tu jest rozsadek - już za 4 godziny postoju straciliście więcej niz o to o co walczycie. Ale POLAK zawsze mądry po szkodzie
Poprzewracalo im sie w glowach, zapraszam do fantastycznego urzedu przy ul saperow gdzie mila pani po kilku miesiacach gdzie nie zlozy tobie zadniej oferty pracy zapyta: co sie u pani pana zmienilo:)))
Elblag to dno jesli chodzi o prace, wojsko, administracja publiczna, spolki miasta to jeszcze trzyma. Pozostale super firmy to zaklady fryzjerskie, kosmetyczne i tym podobne. Praca w tym miescie to wyglada tak: Urzad miasta wysyla oferte pracy bo musi, maja juz kogos z rodziny(wiadomo miejsce zaklepane) nieboraki sie ludza i kto wygrywa? Czlonek rodziny kogos kto pracuje w urzedzie miasta, spolki to samo. Jak by sprawdzic rzetelnie komorki w kazdym sa koligacje i wszyscy o tym wiedza... To miasto to syf
Obrażeni są teraz władcy. Nie chcą dać nadgodzin. Nie to nie. Przyjdą do woza jak koza i będą się prosić jeszcze, żeby ktoś przyszedł, ale wtedy my im pokażemy. Może ktoś się dowie o tym zakazie nadgodzin, zobaczymy co władcy zrobią.
Wiadomo kto podjął decyzję o nie daniu nadgodzin. Nie spodobał się mu strajk i teraz chce robić z nami gierki. Nie będzie to takie łatwe. Ten kto to wymyślił to już nie długo.
Nie będziemy się prosić o nadgodziny. Takie zagrywki nie z nami. Chodzi im o sponiewieranie załogi. Myślą, że zrobią z nas robotów i będziemy za strajk karani zakazem brania nadgodzin. Żeby się nie pomylili tym zarządzaniem.
@Pokos - Dobrze się czujesz?
A ty się dobrze czujesz ?
Kompletnie nie masz pojęcia o tej firmie ani o czym piszesz.
Na A1,w wiekszosc, to sa juz inne firmy, cos ci sie pomylilo kolego.
@north - Halo, to nie szukasz pracy sam, tylko liczysz na ten relikt lat 90tych Urzad Pracy?
No to powodenia.