UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wstydu nie macie i faktycznie nie zdziwcie się jak zwiną ten kłopotliwy majdan. Zarabiacie tak jak nikt w egu, podwyżki co roku, ogromne pieniądze na inwestycje dostaliście, co wiąże się z zatrudnieniem i wciąż niezadowoleni. Taka wdzięczność i podziękowania panie przewodniczący, jeszcze raz wstyd.

Otwarte oczy

Anuluj