UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Poprzewracalo im sie w glowach, zapraszam do fantastycznego urzedu przy ul saperow gdzie mila pani po kilku miesiacach gdzie nie zlozy tobie zadniej oferty pracy zapyta: co sie u pani pana zmienilo:))) Elblag to dno jesli chodzi o prace, wojsko, administracja publiczna, spolki miasta to jeszcze trzyma. Pozostale super firmy to zaklady fryzjerskie, kosmetyczne i tym podobne. Praca w tym miescie to wyglada tak: Urzad miasta wysyla oferte pracy bo musi, maja juz kogos z rodziny(wiadomo miejsce zaklepane) nieboraki sie ludza i kto wygrywa? Czlonek rodziny kogos kto pracuje w urzedzie miasta, spolki to samo. Jak by sprawdzic rzetelnie komorki w kazdym sa koligacje i wszyscy o tym wiedza... To miasto to syf

north

Anuluj