105
22.10.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Pomijając już, że całe biurko konstrukcyjne również zostało wyoutsorcowane i ten strajk i te podwyżki kompletnie ich nie dotyczą.
KapitanSzyderca (2025.10.24)
"Oni mają strajk"
_Miś_ (2025.10.24)

info

2  
  0
Jak głosowali tak mają, chwilę się nachapali a teraz bagno i kolejne pokolenia będą miały nie lepiej do puki nie zaczniecie myśleć na przyszłość.
Uoio (2025.10.24)
@zaintersowany - W artykule nie ma informacji, że nastąpiło porozumienie z trzecim ze ZZ działających w firmie GE bo artykuł jest o tym, kto prowadzi spór i akcję strajkową, a nie kto się dogadał z zarządem. To jest, rozwinięcie wydarzeń i nawiązanie do poprzednich artykułów, w których te sytuacje były w pełni opisywane. To tak jakbyś oglądał drugą część filmu w pierwszej kolejności i był zdziwiony dlaczego nie wiesz o co chodzi w poprzedniej. Pozdrawiam
(2025.10.24)
@Pokos - Na bank będziesz ale po cichu
Rysunek (2025.10.25)