UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Obrażeni są teraz władcy. Nie chcą dać nadgodzin. Nie to nie. Przyjdą do woza jak koza i będą się prosić jeszcze, żeby ktoś przyszedł, ale wtedy my im pokażemy. Może ktoś się dowie o tym zakazie nadgodzin, zobaczymy co władcy zrobią.

biedny