UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wiadomo kto podjął decyzję o nie daniu nadgodzin. Nie spodobał się mu strajk i teraz chce robić z nami gierki. Nie będzie to takie łatwe. Ten kto to wymyślił to już nie długo.

helga

Anuluj