UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wiadomo kto podjął decyzję o nie daniu nadgodzin. Nie spodobał się mu strajk i teraz chce robić z nami gierki. Nie będzie to takie łatwe. Ten kto to wymyślił to już nie długo.
helga
Wiadomo kto podjął decyzję o nie daniu nadgodzin. Nie spodobał się mu strajk i teraz chce robić z nami gierki. Nie będzie to takie łatwe. Ten kto to wymyślił to już nie długo.
helga