Wybrany wątek opinii

Nie będziemy się prosić o nadgodziny. Takie zagrywki nie z nami. Chodzi im o sponiewieranie załogi. Myślą, że zrobią z nas robotów i będziemy za strajk karani zakazem brania nadgodzin. Żeby się nie pomylili tym zarządzaniem.
Pokos (2025.10.23)
@Pokos - Dobrze się czujesz?
(2025.10.23)
A ty się dobrze czujesz ?
(2025.10.23)
@Pokos - Na bank będziesz ale po cichu
Rysunek (2025.10.25)
Powrót do komentarzy