Wybrany wątek opinii
Nie będziemy się prosić o nadgodziny. Takie zagrywki nie z nami. Chodzi im o sponiewieranie załogi. Myślą, że zrobią z nas robotów i będziemy za strajk karani zakazem brania nadgodzin. Żeby się nie pomylili tym zarządzaniem.
Do moderacji
Odpowiedz
4
7
@Pokos - Dobrze się czujesz?
Do moderacji
Odpowiedz
2
2
A ty się dobrze czujesz ?
Do moderacji
Odpowiedz
2
2
@Pokos - Na bank będziesz ale po cichu
Do moderacji
Odpowiedz
0
0