UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie będziemy się prosić o nadgodziny. Takie zagrywki nie z nami. Chodzi im o sponiewieranie załogi. Myślą, że zrobią z nas robotów i będziemy za strajk karani zakazem brania nadgodzin. Żeby się nie pomylili tym zarządzaniem.

Pokos