UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Obrażeni są teraz władcy. Nie chcą dać nadgodzin. Nie to nie. Przyjdą do woza jak koza i będą się prosić jeszcze, żeby ktoś przyszedł, ale wtedy my im pokażemy. Może ktoś się dowie o tym zakazie nadgodzin, zobaczymy co władcy zrobią.
biedny