UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie będziemy się prosić o nadgodziny. Takie zagrywki nie z nami. Chodzi im o sponiewieranie załogi. Myślą, że zrobią z nas robotów i będziemy za strajk karani zakazem brania nadgodzin. Żeby się nie pomylili tym zarządzaniem.

Pokos

Anuluj