UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie będziemy się prosić o nadgodziny. Takie zagrywki nie z nami. Chodzi im o sponiewieranie załogi. Myślą, że zrobią z nas robotów i będziemy za strajk karani zakazem brania nadgodzin. Żeby się nie pomylili tym zarządzaniem.
Pokos