UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
a dlaczego w artykule nie ma informacji, ze nastąpiło porozumienie z trzecim ze ZZ działających w firmie GE? Taki artykuł wydaje sie sterowany, nie do końca informujący o pełnych faktach i pełnych informacjach - Strajkuje 200 osób z 700 zatrudnionych czyli zdecydowana mniejszość. I oc co walczy SOLIDARNOSC I MZZ reprezentujących głownie pracowników na bezpośredniej produkcji o to, aby pracownik z biznesu który np zarabia 20 000 zl dostanie 9,8 % co daje 1960 zl a pracownik na produkcji dostanie 650 złotych - walczą o kolejne kominy placowe dla lepiej zarabiających, gratulacje i życzę dalszego poparcia dla tych żądań. Stanowi pracownicy z produkcji - nie dajcie się manipulować i nie napychajcie kieszeni tym najlepiej zarabiającym - gdzie tu jest rozsadek - już za 4 godziny postoju straciliście więcej niz o to o co walczycie. Ale POLAK zawsze mądry po szkodzie
zaintersowany