A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Z ostatnich badań wynika że 70% Polaków ma problem z czytaniem ze zrozumieniem. Śmiem przypuszczać że w Elblągu nawet więcej. Prezydent wyraźnie chciał żeby takie miejsce było w galerii i to młodzieży w kryzysie a nie młodzieży rozwijającej swoje zainteresowania. Wg mnie pomysł bardzo dobry. A gdyby Prezydent miał słuchać opinii pseudo specjalistów to nic dobrego w tym mieście by nie zrobił. Robicie g... burzę i tyle w temacie.
Ale że Pan redaktor robi z tego aferę i węszy podstęp to się dziwię. Myślałam że portel to gazeta która potrafi docenić dobrą inicjatywę. Zawiodłam się bardzo.
no akurat kluby sportowe to chyba nie mają na co narzekać; )
@Eneduerikefake - A to nie mamy prawa wiedzieć na co idą publiczne pieniądze? Chyba warto żeby mieszkańcy się wypowiedzieli, skoro to ich kasa i to niemała. Prezydent tylko nią zarządza. Mamy prawo pytać i dobrze że gazeta o tym pisze.
Okazuje się, że trzeba pytać -"był konkurs"? I dojść do wniosku, że wszystko poszło po elbląsku, tradycyjnie. Klub będzie fikcją a chodzi tylko o to by zarobili znajomi Dulkiewicz. Ta sama partia, to samo hasło "wystarczy nie kraść", a do tego nie potrzeba konkursu. "Ja ustalam komu dam miejską kasę". Czy Rada Miejska wiedziała wcześniej o tym dziwactwie? Główna galeria w Gdańsku daje trampkom lokal za 1 zł, a elbląski ratusz ma gest a nie negocjacje przy tylu pustostanach miejskich. Jeżeli ja komuś coś, to ten ktoś też mnie coś, a nawet więcej". Nie ma jednego faktu, sprawozdania o efektach pracy trampków (nie tych Kowala i Missana, bo te są znane) w trzech klubach w Gdańsku. Jakoś do Sopotu, Gdyni, Tczewa, Kartuz, ... , ich nie ciągnie bo tam samorządową złotówkę ogląda się kilka razy zanim wyda dulkiewiczom. Czy ktoś przeanalizował zasadność takiego tworu?
Tak, port. el siedzi w bierutówce i szerzy wolność słowa przez ścisłą cenzurę. Ukrainizacja pełną japą.
wiedzieć, pytać, jak najbardziej. Ale artykuł ma negatywny wydźwięk a nie pozytywny, choć inicjatywa ze wszechmiar dobra. Powołując się na wypowiedzi anonimowych organizacji (choć wiadome jest że to organizacja która przegrała rozkręciła tą aferę), podnosząc kwestię zamieszczenia w bipie, gazeta sugeruje, insynuuje i zachęca do nieprzychylnych komentarzy. Taki zabieg marketingowy. Zastanawiam się tylko po co?
a jakby to tpd wygrało konkurs, to już byłby dobry pomysł? zakładam ze tak; )
nie twoje ciulu
Niech zgadnę pewnie z bankomatu są pieniądze...