73
08.10.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Z ostatnich badań wynika że 70% Polaków ma problem z czytaniem ze zrozumieniem. Śmiem przypuszczać że w Elblągu nawet więcej. Prezydent wyraźnie chciał żeby takie miejsce było w galerii i to młodzieży w kryzysie a nie młodzieży rozwijającej swoje zainteresowania. Wg mnie pomysł bardzo dobry. A gdyby Prezydent miał słuchać opinii pseudo specjalistów to nic dobrego w tym mieście by nie zrobił. Robicie g... burzę i tyle w temacie.
Cocosh (2025.10.09)

info

4  
  3
Ale że Pan redaktor robi z tego aferę i węszy podstęp to się dziwię. Myślałam że portel to gazeta która potrafi docenić dobrą inicjatywę. Zawiodłam się bardzo.
Eneduerikefake (2025.10.09)
no akurat kluby sportowe to chyba nie mają na co narzekać; )
donatan (2025.10.09)
@Eneduerikefake - A to nie mamy prawa wiedzieć na co idą publiczne pieniądze? Chyba warto żeby mieszkańcy się wypowiedzieli, skoro to ich kasa i to niemała. Prezydent tylko nią zarządza. Mamy prawo pytać i dobrze że gazeta o tym pisze.
(2025.10.09)
Okazuje się, że trzeba pytać -"był konkurs"? I dojść do wniosku, że wszystko poszło po elbląsku, tradycyjnie. Klub będzie fikcją a chodzi tylko o to by zarobili znajomi Dulkiewicz. Ta sama partia, to samo hasło "wystarczy nie kraść", a do tego nie potrzeba konkursu. "Ja ustalam komu dam miejską kasę". Czy Rada Miejska wiedziała wcześniej o tym dziwactwie? Główna galeria w Gdańsku daje trampkom lokal za 1 zł, a elbląski ratusz ma gest a nie negocjacje przy tylu pustostanach miejskich. Jeżeli ja komuś coś, to ten ktoś też mnie coś, a nawet więcej". Nie ma jednego faktu, sprawozdania o efektach pracy trampków (nie tych Kowala i Missana, bo te są znane) w trzech klubach w Gdańsku. Jakoś do Sopotu, Gdyni, Tczewa, Kartuz, ... , ich nie ciągnie bo tam samorządową złotówkę ogląda się kilka razy zanim wyda dulkiewiczom. Czy ktoś przeanalizował zasadność takiego tworu?
(2025.10.09)

info

4  
  2
Tak, port. el siedzi w bierutówce i szerzy wolność słowa przez ścisłą cenzurę. Ukrainizacja pełną japą.
(2025.10.09)

info

3  
  2
wiedzieć, pytać, jak najbardziej. Ale artykuł ma negatywny wydźwięk a nie pozytywny, choć inicjatywa ze wszechmiar dobra. Powołując się na wypowiedzi anonimowych organizacji (choć wiadome jest że to organizacja która przegrała rozkręciła tą aferę), podnosząc kwestię zamieszczenia w bipie, gazeta sugeruje, insynuuje i zachęca do nieprzychylnych komentarzy. Taki zabieg marketingowy. Zastanawiam się tylko po co?
eneduerikefake (2025.10.09)
a jakby to tpd wygrało konkurs, to już byłby dobry pomysł? zakładam ze tak; )
ech (2025.10.09)
nie twoje ciulu
(2025.10.10)
Niech zgadnę pewnie z bankomatu są pieniądze...
(2025.10.10)