UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Z ostatnich badań wynika że 70% Polaków ma problem z czytaniem ze zrozumieniem. Śmiem przypuszczać że w Elblągu nawet więcej. Prezydent wyraźnie chciał żeby takie miejsce było w galerii i to młodzieży w kryzysie a nie młodzieży rozwijającej swoje zainteresowania. Wg mnie pomysł bardzo dobry. A gdyby Prezydent miał słuchać opinii pseudo specjalistów to nic dobrego w tym mieście by nie zrobił. Robicie g... burzę i tyle w temacie.

Cocosh

Anuluj