UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Eneduerikefake - A to nie mamy prawa wiedzieć na co idą publiczne pieniądze? Chyba warto żeby mieszkańcy się wypowiedzieli, skoro to ich kasa i to niemała. Prezydent tylko nią zarządza. Mamy prawo pytać i dobrze że gazeta o tym pisze.