Wybrany wątek opinii
Ale że Pan redaktor robi z tego aferę i węszy podstęp to się dziwię. Myślałam że portel to gazeta która potrafi docenić dobrą inicjatywę. Zawiodłam się bardzo.
Do moderacji
Odpowiedz
2
6
@Eneduerikefake - A to nie mamy prawa wiedzieć na co idą publiczne pieniądze? Chyba warto żeby mieszkańcy się wypowiedzieli, skoro to ich kasa i to niemała. Prezydent tylko nią zarządza. Mamy prawo pytać i dobrze że gazeta o tym pisze.
Do moderacji
Odpowiedz
6
1
wiedzieć, pytać, jak najbardziej. Ale artykuł ma negatywny wydźwięk a nie pozytywny, choć inicjatywa ze wszechmiar dobra. Powołując się na wypowiedzi anonimowych organizacji (choć wiadome jest że to organizacja która przegrała rozkręciła tą aferę), podnosząc kwestię zamieszczenia w bipie, gazeta sugeruje, insynuuje i zachęca do nieprzychylnych komentarzy. Taki zabieg marketingowy. Zastanawiam się tylko po co?
Do moderacji
Odpowiedz
2
5