UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
wiedzieć, pytać, jak najbardziej. Ale artykuł ma negatywny wydźwięk a nie pozytywny, choć inicjatywa ze wszechmiar dobra. Powołując się na wypowiedzi anonimowych organizacji (choć wiadome jest że to organizacja która przegrała rozkręciła tą aferę), podnosząc kwestię zamieszczenia w bipie, gazeta sugeruje, insynuuje i zachęca do nieprzychylnych komentarzy. Taki zabieg marketingowy. Zastanawiam się tylko po co?
eneduerikefake