UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Z ostatnich badań wynika że 70% Polaków ma problem z czytaniem ze zrozumieniem. Śmiem przypuszczać że w Elblągu nawet więcej. Prezydent wyraźnie chciał żeby takie miejsce było w galerii i to młodzieży w kryzysie a nie młodzieży rozwijającej swoje zainteresowania. Wg mnie pomysł bardzo dobry. A gdyby Prezydent miał słuchać opinii pseudo specjalistów to nic dobrego w tym mieście by nie zrobił. Robicie g... burzę i tyle w temacie.
Cocosh