UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
wiedzieć, pytać, jak najbardziej. Ale artykuł ma negatywny wydźwięk a nie pozytywny, choć inicjatywa ze wszechmiar dobra. Powołując się na wypowiedzi anonimowych organizacji (choć wiadome jest że to organizacja która przegrała rozkręciła tą aferę), podnosząc kwestię zamieszczenia w bipie, gazeta sugeruje, insynuuje i zachęca do nieprzychylnych komentarzy. Taki zabieg marketingowy. Zastanawiam się tylko po co?
eneduerikefake