UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Eneduerikefake - A to nie mamy prawa wiedzieć na co idą publiczne pieniądze? Chyba warto żeby mieszkańcy się wypowiedzieli, skoro to ich kasa i to niemała. Prezydent tylko nią zarządza. Mamy prawo pytać i dobrze że gazeta o tym pisze.