UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Okazuje się, że trzeba pytać -"był konkurs"? I dojść do wniosku, że wszystko poszło po elbląsku, tradycyjnie. Klub będzie fikcją a chodzi tylko o to by zarobili znajomi Dulkiewicz. Ta sama partia, to samo hasło "wystarczy nie kraść", a do tego nie potrzeba konkursu. "Ja ustalam komu dam miejską kasę". Czy Rada Miejska wiedziała wcześniej o tym dziwactwie? Główna galeria w Gdańsku daje trampkom lokal za 1 zł, a elbląski ratusz ma gest a nie negocjacje przy tylu pustostanach miejskich. Jeżeli ja komuś coś, to ten ktoś też mnie coś, a nawet więcej". Nie ma jednego faktu, sprawozdania o efektach pracy trampków (nie tych Kowala i Missana, bo te są znane) w trzech klubach w Gdańsku. Jakoś do Sopotu, Gdyni, Tczewa, Kartuz, ... , ich nie ciągnie bo tam samorządową złotówkę ogląda się kilka razy zanim wyda dulkiewiczom. Czy ktoś przeanalizował zasadność takiego tworu?