73
08.10.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Mam nadzieje ze ten klub i mlodzież bedzie chciala współ pracowac z rada miasta i Młodzieżową rada miasta Elbląg
(2025.10.09)

info

2  
  2
Powiem tak: to jest sprawa dla prokuratora, ta i inne sprawy, gdzie "władze" miasta trwonią publiczne (nasze) pieniądze. Niegospodarność, naruszenie dyscypliny finansów publicznych, jest wiele definicji i paragrafów w kodeksie karnym, które określają takie postępowanie z publicznymi środkami. My - mieszkańcy Elbląga ciężko pracujemy, oddajemy prawie połowę z naszego wynagrodzenia na podatki i składki - a "władza" wywala nasze ciężko zarobione pieniądze na takie coś !! Kiedy to się do !@#$%& skończy ?!
(2025.10.09)

info

4  
  4
do - Powiem tak: to jest sprawa dla prokuratora - Proszę pisać do Nawrockiego.
(2025.10.09)

info

2  
  2
Skandal! Ludzie, musimy z tym skończyć! Przecież oni wywalają na bzdety NASZE pieniądze, za 1.500.000,00 zł można tyle zrobić i kupić, że głowa mała, o "prezydent" missan wywala to w błoto, dając zarobić nie wiadomo komu i dlaczego. Trzeba się skrzyknąć, zorganizować jakąś pikietę, protest, dać do zrozumienia "władzom" miasta, że się na to nie godzimy! Czas powiedzieć DOŚĆ!!
(2025.10.09)
Oho, cenzura już działa - nie pojawiają się komentarze.. Te inicjatywy finansowane przez miasto to jeden wielki niewypał: ostatnia "impreza" w Parku Planty: przez caly dzień było tak, że ludzi z obsługi było więcej niż mieszkańców uczestniczących w "imprezie".. ile na to poszło kasy? nie wiem, pewnie z kilkadziesiąt tysięcy, albo i lepiej, czy ktoś normalny wydałby tyle na coś takiego, wątpię, no chyba że nie swoich pieniędzy to wtedy jak najbardziej..
(2025.10.09)

info

4  
  2
Jak byk masz napisane, że dydaktycznie zaoferowano więcej. Może elbląski Oferent skupił się po łepkach na rozpisaniu programu dla młodzieży licząc na lokalny handicup i zajęcia na jakiejś sali. Bez faktycznego tworzenia miejsca. Bardzo transparentnie jest mieć lokal eksponowany, w miejscu, które jest mekką elbląskiej młodzieży po godzinach, ośrodek które stanie się miejscem dla młodzieży niż spędzanie ich gdzieś na oślep gdzie trafić nie sposób do jakiegoś wskazanego miejsca przez elbląski oddział Towarzystwa Przyjaciół Dzieci.
(2025.10.09)
@modi - Pytaj tych co ofertę konkursową pisali. Nikt nie przepłaca UM korzysta z tego co podany na tacy w ofertach. Prawo Zamówień Publicznych w takich progach finansowych nie dopuszcza zamówień bez konkursu ofert.
(2025.10.09)
Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że... Jeden prosząc o zachowanie anonimowości (wiadomo, że związany z elbląskim oddziałem Towarzystwa Przyjaciół Dzieci) kabluje na konkurs w którym przegrał. O masz Ci los. Ja uważam, że zwłoka w publikacji podpisania umowy to normalna urzędowa ścieżka. Najpierw umowa, rejestracja tegoż dokumentu, potem na BIP. Podobnie rozstrzygnięcie konkursu zostało najpewniej wysłane do dwóch zainteresowanych. O protestach nie mamy przecieków. Ja widzę coraz bardziej, że zarówno elbląski sektor biznes jak i sektor organizacje pozarządowe widzą w przetargach jakąś bańkę mydlaną. Jestem z Elbląga na pewno nikt spoza miasta się nie zainteresuje. No idę wysoko z ceną po bandzie. Takim sposobem nie potrafili konkurować w przetargu na wymianę oświetlenia w CSB przegrywając z Wykonawcą oddalonym od Elbląga o 550km. Tak samo kiedyś firmy spoza Elbląga wygrywały przetargi na komunikację publiczną. Podstawiasz tylko swój tabor, kierowców zatrudniasz elbląskich. No ale to trzeba mieć trochę zmysłu biznesowego.
(2025.10.09)

info

2  
  2
@Aaaabeee - Plus 3 miliony małpek. Alleluja i do przodu. A 1,5mln rozpisane na młodzież i 3 lata do przodu już problem się robi. Bo spisek i układ z galerią handlową.
Marcin40 (2025.10.09)
Tajemnicą poliszynela jest kto poleciał się poskarżyć do gazety...
WielkiSzu (2025.10.09)

info

2  
  2