A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Młodzież w galerii jest przede wszystkim problemem dla galerii... Moim zdaniem skoro miasto finansuje specjalistów, wyposażenie i ewentualne materiały to galeria powinna użyczyć lokal za darmo... W innym wypadku UM nie powinien się wtrącać i cieszyć się że młodzież rozrabia w galerii a nie na mieście...
@okkj - Polskich nie ma🤣
@modi - Dokładnie w punkt. Pozdrawiam