UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Powiem tak: to jest sprawa dla prokuratora, ta i inne sprawy, gdzie "władze" miasta trwonią publiczne (nasze) pieniądze. Niegospodarność, naruszenie dyscypliny finansów publicznych, jest wiele definicji i paragrafów w kodeksie karnym, które określają takie postępowanie z publicznymi środkami. My - mieszkańcy Elbląga ciężko pracujemy, oddajemy prawie połowę z naszego wynagrodzenia na podatki i składki - a "władza" wywala nasze ciężko zarobione pieniądze na takie coś !! Kiedy to się do !@#$%& skończy ?!