UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Oho, cenzura już działa - nie pojawiają się komentarze.. Te inicjatywy finansowane przez miasto to jeden wielki niewypał: ostatnia "impreza" w Parku Planty: przez caly dzień było tak, że ludzi z obsługi było więcej niż mieszkańców uczestniczących w "imprezie".. ile na to poszło kasy? nie wiem, pewnie z kilkadziesiąt tysięcy, albo i lepiej, czy ktoś normalny wydałby tyle na coś takiego, wątpię, no chyba że nie swoich pieniędzy to wtedy jak najbardziej..