UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak byk masz napisane, że dydaktycznie zaoferowano więcej. Może elbląski Oferent skupił się po łepkach na rozpisaniu programu dla młodzieży licząc na lokalny handicup i zajęcia na jakiejś sali. Bez faktycznego tworzenia miejsca. Bardzo transparentnie jest mieć lokal eksponowany, w miejscu, które jest mekką elbląskiej młodzieży po godzinach, ośrodek które stanie się miejscem dla młodzieży niż spędzanie ich gdzieś na oślep gdzie trafić nie sposób do jakiegoś wskazanego miejsca przez elbląski oddział Towarzystwa Przyjaciół Dzieci.