UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że... Jeden prosząc o zachowanie anonimowości (wiadomo, że związany z elbląskim oddziałem Towarzystwa Przyjaciół Dzieci) kabluje na konkurs w którym przegrał. O masz Ci los. Ja uważam, że zwłoka w publikacji podpisania umowy to normalna urzędowa ścieżka. Najpierw umowa, rejestracja tegoż dokumentu, potem na BIP. Podobnie rozstrzygnięcie konkursu zostało najpewniej wysłane do dwóch zainteresowanych. O protestach nie mamy przecieków. Ja widzę coraz bardziej, że zarówno elbląski sektor biznes jak i sektor organizacje pozarządowe widzą w przetargach jakąś bańkę mydlaną. Jestem z Elbląga na pewno nikt spoza miasta się nie zainteresuje. No idę wysoko z ceną po bandzie. Takim sposobem nie potrafili konkurować w przetargu na wymianę oświetlenia w CSB przegrywając z Wykonawcą oddalonym od Elbląga o 550km. Tak samo kiedyś firmy spoza Elbląga wygrywały przetargi na komunikację publiczną. Podstawiasz tylko swój tabor, kierowców zatrudniasz elbląskich. No ale to trzeba mieć trochę zmysłu biznesowego.