UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Skandal! Ludzie, musimy z tym skończyć! Przecież oni wywalają na bzdety NASZE pieniądze, za 1.500.000,00 zł można tyle zrobić i kupić, że głowa mała, o "prezydent" missan wywala to w błoto, dając zarobić nie wiadomo komu i dlaczego. Trzeba się skrzyknąć, zorganizować jakąś pikietę, protest, dać do zrozumienia "władzom" miasta, że się na to nie godzimy! Czas powiedzieć DOŚĆ!!