UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jak byk masz napisane, że dydaktycznie zaoferowano więcej. Może elbląski Oferent skupił się po łepkach na rozpisaniu programu dla młodzieży licząc na lokalny handicup i zajęcia na jakiejś sali. Bez faktycznego tworzenia miejsca. Bardzo transparentnie jest mieć lokal eksponowany, w miejscu, które jest mekką elbląskiej młodzieży po godzinach, ośrodek które stanie się miejscem dla młodzieży niż spędzanie ich gdzieś na oślep gdzie trafić nie sposób do jakiegoś wskazanego miejsca przez elbląski oddział Towarzystwa Przyjaciół Dzieci.