UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Powiem tak: to jest sprawa dla prokuratora, ta i inne sprawy, gdzie "władze" miasta trwonią publiczne (nasze) pieniądze. Niegospodarność, naruszenie dyscypliny finansów publicznych, jest wiele definicji i paragrafów w kodeksie karnym, które określają takie postępowanie z publicznymi środkami. My - mieszkańcy Elbląga ciężko pracujemy, oddajemy prawie połowę z naszego wynagrodzenia na podatki i składki - a "władza" wywala nasze ciężko zarobione pieniądze na takie coś !! Kiedy to się do !@#$%& skończy ?!


Anuluj