A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@KapitanSzyderca - Odezwał się lewacki klakier miejscowych szkodnikow z KO. Kłamia to ci twoi z PO, jeszcze nigdy prawdy nie powiedzieli i zadnej obietnicy nie zrealizowali. nawet tych 100 bajerow przez 750 dni nie potrafili zrealizowac. Ale liemingi nawet juz o to nie pytaja bo nie pamietaja. Co do tramwaju jest to kontal z lat 70 wersja waskotorowa, gdzie wam tak kazali siac propagande ze to nowoczesna konstrukcja? To9 juz stary zlom i zadne faceliftingi tu niczego nie zmienia. Towarzysze z PO, PSL, Lewica od lat nieudolnie, niegospodarnie administruja miastem i takie sa niepodwalazne fakty. Tu nie ma co do tego zandych watpliwosci. Miato daniej przemyslowe preznie sie rozwijajace zostalo odprowadzone do miasta porownywalnego do prypeci. Wszystko zniszczone, sprzedane przez stropianowcow. Żadna mini figurka mini piekarczyka tego nie uratujecie.
@KapitanSzyderca - Odpowiedzialem tobie trollu ale cenzor POrtelu zablokował mój komentarz.
@Subiektywny punkt widzenia - No lepiej się nie licytuj z PISem w realizacji obietnic bo przegrasz z kretesem. "Wystarczy nie kraść" ? Jakoś przed 2015 piniędzy nie było i miało nie być (min VATprzekręt) a potem nagle się znalazły i na 500+ i wiele innych socjali, wiele inwestycji itd. Wiele z nich potem tusku blokował, wstrzymywał.... aaaaa szkoda gadać.
@Jawamwójtaniewybierałem - Znowu kłamiesz, ale to typowe dla pisowców. Kłamać i przeinaczać fakty. Portel nic nie blokuje. Komentarz wpada do kolejki jeśli GPT wykryje w nim jakieś możliwe naruszenia netykiety, albo jeśli wykryje w nim pisowskie kłamstwa. Wtedy admin zatwierdza, albo nie. I jak widać zatwierdził, żeby każdy mógł zobaczyć jak kłamiesz. A tą śliwkę to se mlekiem popij, może ci przejdzie.
Taki to jest remont jak klejenie taśmą szyby w drzwiach - tu jest potrzebny remont torów w każdą stronę bo tu wszystko się wali. PO ulicach na starówce jeździ się jak PO POligonie.... - no ale czy kogoś to obchodzi ? Widać w u m czekają tylko od pierwszego do pierwszego i to jest to co ich interesuje.
Remont torowiska na skrzyżowaniu ul Dąbka/ Piłsudskiego pokazuje jak marnie zarządzane jest nasze miasto. W dobrze zarządzanym mieście taki remont zrobionoby w max 3 tygodnie by jak najkrócej utrudniać życie kierowcom / mieszkańcom i jak najszybciej oddać do ruchu tak duże skrzyżowanie. U nas trwa juz to ponad 3 miesiąc i końca nie widać nie wspominając o ulepszeniu czegokolwiek tym skrzyżowaniu.
Temu ''miastu'' nie POmoże remont 300m torów bo to ''miasto'' jest skończone inaczej mówiąc upadłe. ''Przetargi wygrywają'' najtańsze brygady a później z 7 miesięcy robi się 17 miesięcy tak jak na Dąbka i Podchorążych. Ciekawe czy będą jakieś okresy gwarancyjne czy będzie jak na Dąbka/Odrodzenia/Ogólna - PO remoncie szyn w jezdni. Czy jacyś towarzysze jeżdżą tym skrzyżowaniem ? POdoba się PO remoncie ?
"Którykolwiek" inteligent się wypowiedział. Język polski trudna dla gawiedzi.
Kiedy remont torowiska Dąbka z Ogólną bo zawieszenie można uszkodzić?
Na Królewieckiej to jest takie torowisko że jak się rurki trzymać nie będziemy to nas przez okno wyrzuci z tramwaju i jedyne co motorniczy może zrobić to zwolnić.